1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

problem me surveys

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga festimeri, 22 Shtator 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. festimeri

  festimeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  26
  e kom shkarku ni loje ne winrar edhe po ma lyp passwordin per me u hap winrari, per password ish ni link aty ne ni "new text document" hina ne at linkun po spo muj me shkarku pom qet ksi surveys e kryva njo u regjistrova krejt po prap spom bon..

  a ka naj menyr me marr qat password?

  Tema mbyllet me kerkes te autorit. /ItStaff
   
  Last edited by a moderator: 22 Shtator 2016
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...