1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me Skype në Iphone 4 (volume)

Tema tek 'iOS' e hapur nga sp0nTeX, 12 Gusht 2015.

 1. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje.
  Nje iPhone 4 i nje familjari tim kur e therret dikush ne skype nuk e njofton fare as nuk ka vibrim as zë as asgje vetem nese e shikon ateher ja shfaq njoftimin që e ka thirr dikush me heret.
  A mos din najkush qysh me ja rregullu ket problem ?
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  i nderuar shko ne Settings/Notification Center/ tani e gjen ku e ki Skypen

  [​IMG]

  Besoj qe tka funksionu
   
 3. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  e kam provu me heret mirpo sme ka funksionu nuk di pse :/
   
 4. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  a e ki provu me ja bo logoff tani login ?
   
 5. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  jo
   
 6. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  at her ska mbet tjeter veq se me ja be Restore All settings , ndoshta te funksionon :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...