1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje problem me sim card mobile

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga donkicho, 15 Janar 2016.

 1. donkicho

  donkicho Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  tungat kam nje problem me celularin , nuk ma lexon sim card kurse sim carda esht krejt nrregull vetem nuk me lejon te regjistroj operatorin e saj , njeashtu nuk mundem as ne setinggs te hy tek mobile networks cka mund te ket si ta rregulloj
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Qoje ne MobilShop ta zhbllokojn per 10-25 euro
   
 3. donkicho

  donkicho Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  e zhblokume osht karta ka tjeter problem
   
 4. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Provo bej Factor reset :) telit ...
   
 5. donkicho

  donkicho Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  nuk bon prap ,kur hy me selektu operatorin e kartes te mobile networks ma qet qe ske kard !
   
 6. donkicho

  donkicho Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  problemi u gjet se ku qenka koka qrregullu imei number origjinal , koka bo nje imei 0049... dmth qe sosh orgjinal a ka naj softwer per me rikthy me rregullu ket problem ?
   
 7. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...