1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me shtu bank ne adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 7 Qershor 2021.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje anetar,

  Po kam nje problem me shtu bank ne adsense me errora OR-IEH-01 dhe 02
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
 3. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Last edited by a moderator: 7 Qershor 2021

Shpërndaje faqen

Loading...