1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Problem me shperndarjen e link ne facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 30 Qershor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITSQHIP kam nje problem me faqen https://sotnews.net kete themse kam perdorur ne faqen lexoje.al per 2 vite dhe nuk kam pasur ndonje problem ne facebook ndersa ne kete webfaqe po kam probleme p.s nuk kam ndonje adnetwork aktiv ose najsen qe me ma blloku.
  a ka najkush naj ide qysh muna me rregullu kete problem.
   
 2. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kqyr ne sharing debugger mos eshte domaini nlist t’zez. Ndoshta eshte domaini i blokum ne fb.. hini gogoli lyp per me contacty supportin e fb dergoju leter dhe domain e mujn ta cbllokojn.
   
  OmeRfrom02 pëlqen postimin.
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  E kam bere kete eshte ne liste te zeze por nuk ma kan zhbllokuar.
   
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Perdor domain tjeter dhe redir ktu.
   

Shpërndaje faqen

Loading...