1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Problem me shfletuesit e internetit ne hapjen e disa faqeve te caktume

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga (Coder);, 2 Prill 2019.

 1. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ITshqip, ka nje jave qe kam problem me hapjen e disa faqeve ne chrome dhe me jep errorin
  Your connection is not private
  Attackers might be trying to steal your information from en.wikipedia.org (for example, passwords, messages, or credit cards).

  Update: Ndersa sot edhe me firefox dhe opera.
   
  Last edited: 2 Prill 2019
 2. Best Answer:
  Post #4 by (Coder);, 2 Prill 2019
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  mos ke perdor naj vpn ose i ke ndrru ip-te se munet qeshtu me ta jep errorin
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shiko oren dhe daten (date and time) mos i ke gabim
  cfar antivirusi ke ? Disa nga antiviruset Eset,Bitdefender,Bullguard i shkaktojne keto probelem
  ose ke marr ndonje malware qe te pengon webfaqet e sigurta ne menyr per me tvjedh te dhenat
   
  (Coder); pëlqen postimin.
 5. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Best Answer
  Problemi u zgjidh :)
  Windows update kishin qene problem, nje update i siguris nuk ishte instalu si duhet per shume kohe. Ndersa kur jane bere shfletuesit update me doli problemi qe e pata ma heret..
   
  Last edited: 2 Prill 2019
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...