1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me Samsung galaxy core prime

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Donhood, 15 Shkurt 2017.

 1. Donhood

  Donhood Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  http://prntscr.com/e93thq problemi

  Pershendetje deshta te bej 1 pytje
  e kom 1 problem me telefonin samsung galaxy core prime g360T
  ja kom harru emailin qe e ka pas synced ateher tashti a ka naj munsi
  qysh me rregullu ket problem ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...