1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem me root dhe unroot ne android

Tema tek 'Android' e hapur nga DarKZonE, 28 Prill 2019.

 1. DarKZonE

  DarKZonE Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje djem.
  E kam ni samsung s6 edge edhe e kom bo root me supersu. Toni e kom bo unroot se smbojshin do app e thojshin root detected. Tash se e kom bo unroot krejt app tjera pom bojn veq samsung health, secure folder edhe secret mode ne samsung internet nuk mbojn mu hap se e dallojn se osht bo root ma heret. E kom provu me ja bo flash firmware me odin ne pc po apet nuk i heket qajo root detected nqeto app. A din najkush qysh muj me e ndreq qe problem?
   
 2. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po un qe e kam samsung s7 mund ta boj root?me supersu?
   

Shpërndaje faqen

Loading...