1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje problem me printim prej telefonit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 10 Shtator 2014.

1. xo1hack

xo1hack Anëtar Aktiv

Postimet:
    194
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    16
    Pershendetje e kam nje pytje rreth nje printeri e kam ble ka wifi , e konektova me wifi router , po kur po hi ne iphone print spo ma gjen printerin printeri asht xerox wc 3045NI spo di ku o problemi pej laptopi po shtyp po veq prej telefonave jo

2. sodovina-city

sodovina-city Anëtar i Njohur

Postimet:
    708
    Pëlqimet:
    181
    Pikë nga trofetë:
    88
    Sepse iphone nuk eshte windows/mac qe ti marr driverat nga printeri. Duhesh me instalu nje app n'iphone qe e ka emrin "xerox printback" pastaj mundesh te printosh nga iphone.

3. xo1hack

xo1hack Anëtar Aktiv

Postimet:
    194
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    16
    E morra at app une po Mesa e kuptova eshte vetem si lodhj transferimi nga teli npc tani pej pc print e spo di a o qe kjo nese e ke provo e e din funksionon tregom sa i perket qe sbon kom pa plot qe printojn prej smartfonave qata mendova qe masi ka wifi sduhet me kon a qe komplikune

Shpërndaje faqen

Loading...