1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje problem me printim prej telefonit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 10 Shtator 2014.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje e kam nje pytje rreth nje printeri e kam ble ka wifi , e konektova me wifi router , po kur po hi ne iphone print spo ma gjen printerin printeri asht xerox wc 3045NI spo di ku o problemi pej laptopi po shtyp po veq prej telefonave jo
   
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Sepse iphone nuk eshte windows/mac qe ti marr driverat nga printeri. Duhesh me instalu nje app n'iphone qe e ka emrin "xerox printback" pastaj mundesh te printosh nga iphone.
   
 3. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  E morra at app une po Mesa e kuptova eshte vetem si lodhj transferimi nga teli npc tani pej pc print e spo di a o qe kjo nese e ke provo e e din funksionon tregom sa i perket qe sbon kom pa plot qe printojn prej smartfonave qata mendova qe masi ka wifi sduhet me kon a qe komplikune
   

Shpërndaje faqen

Loading...