1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me pc rrufeja?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 18 Qershor 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje! Ra shi edhe nuk pat rrym edhe tani rrufeja ra te pc edhe te televizori kur u nal shiu edhe erdh rryma tv bojke mir po pc u dhezke normal po n monitor nuk u shfaqke kurgjo hiq.
  Qa ka prish edhe si ka munsi me prish pa pas rrym hiq?
   
 2. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  mos u ka prish dicka kartelat grafike
  nuk jam i sigurt.
   
  reflect1 pëlqen postimin.
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe une po mendoj poqysh ka mundsi kir ska pas rrym hiq.
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,704
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  ekrani po ka qenë standby mode mund të prishet
  kurse pa qenë në prizë ska mundësi të prishet pa ndihmën e zotit :p
   
 5. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  N priz u kan valla po ska pas rrym edhe qka po menon ti qe u prish se krejt mir po dhezet veq n ekran spo shfaqet sen
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,704
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  spo të kuptoj mirë.

  ekrani ndizet apo jo ?
   
 7. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ndizet ekrani po nga pc nuk shfaqt sen
   
 8. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe pe bon pc ni zhurum diqka ma ndryshe
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,704
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  atëherë është problemi nga pc
  provo ti heqesh 1 nga 1 memory/karten grafike/hd etj
   

Shpërndaje faqen

Loading...