1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Problem me PC, Google Chrome po bllokohet!?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga (Coder);, 4 Janar 2019.

 1. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ITshqip, chrome po punon mire por e kam nje problem qe nganjhere kur po e bej Minimize dhe po klikoj prap te ikona e chrome ne Taskbar po bllokohet si ne foto, pastaj per me u rregullu po duhet me kliku diku 3-4 te ikona me bo minimize dhe prap me hap per me u rregullu. Tjerat programe krejt jane ne rregull.
  PC eshte bo format keto dite dhe nuk besoj qe ka ndonje virus... dhe me kete sistem operativ gjithmone ka punu mire nuk e kam ndrru softwarin...

  CPU intel dual core 3.0GHz
  8 RAM

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Best Answer:
  Post #7 by Tigerman, 5 Janar 2019
 3. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ke provuar ta ri-instalosh chrome? Gjithashtu hape si administrator dhe shiko a po te ndodh e njejta gje.
   
  (Coder); pëlqen postimin.
 4. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm do ta provoje :)
   
 5. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  gjitha qe mi sugjerove i provova por kot
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  786
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  mos je tu punu ne VPS ?
   
 7. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo
   
 8. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Best Answer
  Provo keshtu:
  hape chrome://settings/ kliko te Advanced Settings dhe beje off kete opsion ne foto:
  [​IMG]
   
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,229
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo njëjtë safe mode.
   
 10. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  E bera off edhe niher per niher po duket se u zgjidh problemi te shoh gjate punes ne ditet ne vijim. Faleminderit shume ty dhe tjerve qe jane mundu :)
   
  Tigerman pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...