1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me PayPal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Alkeo, 20 Tetor 2019.

Tags:
 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje
  Me jane bllokuar 2 paypal arsyeja e njejte tek te dy, thjesht kur i bej login me kerkon te rikuperoj passwordin per arsye sigurie dhe ka 2 ose 3 menyra 1- me ane te emailit qe te vjen ne mesazh nje kod tek emaili dhe tjt me numer telefoni, por fatkeqesisht ka qelluar qe te dy numrat e telefonit qe kam lidh kto accountet si kam me, ndersa emailet po, e verifikoj me email serish kerkon nr teli cfar mund ti bej kam lidh dhe kartat e kreditit aty kam pasur dhe 30euro tek njera, shpresoj se ndonjeri di ndonje zgjidhje mos te hezitoje te komentoje,
  Flm paraprakisht
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  po shiko a i ka ble dikush ata numra te telefonit nese jo shko blej dhe verifiko nese po gjeje personin qe i posedon me ane te viber ose thirre dhe me mirekuptim merja kodin
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kontakto paypal dhe shkruaj se nuk i ke më këta nr telefoni. Pasi nuk ka alternative tjetër.
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  E kam kerkuar kte por nuk e kam gjetur si mund ti konkatkoj?
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tek kontaketet e paypal ose verifikoje me nr e credit kart
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Flm shum e bera, shpesoj te me ndihmojne keta
  https://imgur.com/a/wCtgh9p
   
 7. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  208
  Pikë nga trofetë:
  73
  Menoj se gabim e ke ba spe kuptoj pse e ke dergu tek kjo email [email protected]? Ankesen duhet me dergu tek paypal vetem ata mujn me zgjedh problemin tond.
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  https://imgur.com/a/U2Whqip
  E thote aty qe nese ke ndonje problem konkakto ne nr teli ose email
   
 9. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  208
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po ne rregull osht nuk e dita se shtetin e ki italy per at arsye mu duk se email gabim.
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po ky ka qen problemi se leviza shtet nderrova dhe numer prd
   
  GameOver pëlqen postimin.
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nëse e verteton me nr karte besoj se është 100% e sigurt qe do behet rikuperim i kodit
   
 12. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Paypal sugjeron te hapesh llogari tjeter kur nderron shtet, me kusht qe nje llogari te jete bussines account. Prit ca do thone ne e-mail, besoj eshte e zgjidhshme.
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...