1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem Me Paypal i pazgjedhur.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 16 Prill 2021.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Te Gjitheve.
  Kam Pasur Nje Paypal Qe e kam perdor më heret dhe pas ni kohe dmth para 6 muje mu ka bo limited, kam pas diku rreth 1.2K para ne bilanc, dhe dje kan perfunduar 180 dit ose 6 muaj per withdraw dhe ende nuk po mundem me bo withdraw.
  Kam Kontaktu me support me kan then qe duhet me ju dergu ID nje proff adress dhe fakturat qka ke shitur per keto para.

  A ka pasur dikush kete problem dhe a ka arritur ta zgjedh.
  p.s kam pyetur disa te aferm qe kan pas kete problem por pas 6 muje ata kan mujt mi bo withdraw parat pa asnje problem, kurse mua po me kerkojn dokumente.
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe mu me ka ndodh 1 here me kan kerku dokumente me verifiku adresen edhe ID kur kan kalu 180 dite, mirpo jo edhe fakturen se qka kom shit ose kush i ka dergu kjo mundet me ndodh ne rast ata kan dyshime per qat transaksion. E ne disa raste tjera nuk me kan kerku as ID ose adres me verifiku.
   
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  osht problemi qe paypali osht angli edhe nuk osht ne emer tem pershkak qe kom shit ne ebay ne pamundsi me shit me paypal te kosoves, tash kom met spodi qka me bo, per id apet ja boj po per adres edhe qka kom shit nuk di, se skom biznes.
   

Shpërndaje faqen

Loading...