1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me pas qasje ne router

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga becki89, 13 Korrik 2019.

 1. becki89

  becki89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, kam nje wifi repeater, dhe nuk po mundem me pas qasje më, dmth konektohet tel.. Por skam qasje e mer ip kur une du me u hy ne faqe ma jep ket komand:
  The requested URL: /login.htm was not found on this server

  eCos Embedded Web Server at 192.168.10.1 Port 80
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,366
  Pëlqimet:
  388
  Pikë nga trofetë:
  138
  Provo bonja reset niher masnej duhet met bo
   
 3. becki89

  becki89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  I nderum e kam bo reset disaher por prap njejt ma qet ket njoftim
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,366
  Pëlqimet:
  388
  Pikë nga trofetë:
  138
  fshije historin ne at browser se je tu dasht me hy edhe jepja ip komplet prej fillimit
  se kjo munet met ndodh puna qe ti je hy ne panel niher edhe tash veq e bon fillimin e ip-s edhe ta gjen at linkin kur u hi npanel edhe normal qe ste lejon me hy perndryshe nese e ki bo reset ska qare pa te bo veq provo me naj browser tjeter ose fshije historin
   

Shpërndaje faqen

Loading...