1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

problem me paraqitjen e punimit ne laptop nga USB

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga dilaraa, 17 Prill 2016.

 1. dilaraa

  dilaraa Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendje forum A mund te me ndihmoni ne problemin qe kam Pasi po aktivizohet USB ne laptop pi hap krejt punimet perveq njanit mat rendesishmit tema diplomes e nqfar gjuh me enkodu provova vet po spe hap punimit po hapet me shifra kompjuterike te pakuptuara
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,261
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  258
  shiko mos eshte e punur ne office 2013 ose dicka me e lart edhe ti po ehap me officet e 2007 pershembull ,
  ose uplaodoje filen diku edhe ma dergo ne pm edhe ta tregoj un
   
 3. dilaraa

  dilaraa Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Leje krejt se kana me word 2010 e une e paskna tvjetrin
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Gjithmon kur don me hap naj file me naj program qe nuk e hap at file , bone copy spari at file qe e ki edhe testoe me cilin program ban pasi tu e provu shum her me plot programe mu esh me bo corrupt dmth prishet krejt.
   
 5. dilaraa

  dilaraa Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ok flm shum per mesim Do ta kem parasysh, pasi ne shumicen e rasteve kam te bej me dokumente te rendesishme qe marrin mjaftueshem kohe per te bere
   

Shpërndaje faqen

Loading...