1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem me ndriçmimin e ekranit

Tema tek 'Drivera' e hapur nga KALI-ALB, 22 Korrik 2017.

 1. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje antare,

  Kam nje program me ndricimin (brightness)e ekranit ne laptopin tim HP,

  Problemi me i skate eshte qe e ka ndricimin deri ne fund dhe kur dua t'ja ul ndricimin figura thot qe e ka ndricimin e ulet dmth ulet ashencori por ne te vertet ndricimi rrin prap deri ne fund.

  Kompjuterin e kam pas ne windows 10 dhe i bera formatim me usb dhe e ktheva ne windows 8.1

  Nuk e di a eshte problem me driverat apo me ndonje gje tjeter.

  Dhe cfare driverash duhet te shkarkoj per karten grafike apo ndonje driver tjeter?

  Rrespekte.
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 3. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Problemi eshe 100% driverat.
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faliminderit te dy per pergjigjiet.

  Driverat i gjeta doja vetem te isha i sigurt.

  Faliminderit
   
  BurimBushi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...