1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Problem me monitor

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 26 Maj 2017.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  Kam problem me monitor qysh jom kon ne pc veq ku mu bo zi monitori edhe asnje shenj jete mo spo jep as nuk po i dhezet drita as sen kom provu kablla tjera spo bon hiq mirpo e mora 1 monitor tjeter edhe aj mboni nja 30 min veq u bo zi edhe ky kti drita poj dhezet amo ne ekran spo jep asni shej krejt zi a mos e din kush rastsisht ku munet me kon problemi
   
 2. IPKO

  IPKO Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  ju kan djeg diodat ata veq te mjeshtri ta rregullon dikun 15 euro bohet
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 3. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Qele pc edhe kontrolloj kondenstaoret ne pllake dhe ne power supply. Per me shume posto foto ketu...
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  ja tybe smarr vesh aty hiq veq e qoj te naj servis faleminderit shum
   
 5. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Bone nje foto pllakes edhe posto ktu...
   

Shpërndaje faqen

Loading...