1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me kompjuter

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga magica blue, 19 Maj 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. magica blue

  magica blue Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje miq , sot isha duke punuar ne pc dhe papritur pc u ber bardh e zi cdogje qe hap tn eshte bardh e zi se di cfar ka kush me ndimon flm !
   
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  counter a lun hiq garant dikush nje bume gazi ta ka gju!!!
   
 3. magica blue

  magica blue Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  e rregullova vlla ishte problem tjeter flm
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kujdes me keso komente, heres tjeter perjashtohesh.
   
  Leutrimi1 pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...