1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PROBLEM ME KETE TELFON

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga aran92, 12 Korrik 2019.

 1. aran92

  aran92 Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershndetje a mundet mem ndimu dikush vetm e kum shiku oren edhe me ka dale qe ky problemi ne ekran [​IMG]
  https://ibb.co/FBdZs5w qyshtu poma qet telfoni eshte samung galxy s3
   
 2. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  TA KA LSHU EKRANI ..

  Ja tka ra ne tok ja tu ka lag , ska lidhje qe e ke kqyr oren ..
   

Shpërndaje faqen

Loading...