1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem me instalimin e kali Linux

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga KastriotKoti, 8 Janar 2019.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje vllazni, kam nje problemi dua te instaloj ne laptop Kali linux permes Virtualbox po kam nje problem gjat instalimit nuk po ma detekton hdd po ma shfaq ket error “ Hard drive not detected a mundeni mem ndihmu rreth ksaj nese e keni pas problemin e njejt, laptopi ka keto performanca:

  Intel i7 (4th gen) 2.1Ghz
  8 GB ram
  256 SSD
  Intel HD Graphics 4400
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,016
  Pëlqimet:
  814
  Pikë nga trofetë:
  243
  posto settings/te dhenat e vbox-it
   

Shpërndaje faqen

Loading...