1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me feed e facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Poshnjari, 15 Prill 2019.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,460
  Pëlqimet:
  846
  Pikë nga trofetë:
  343
  hi,
  Kam një problem me feed e facebook. Kur futem ne Home nuk me shfaqen me postimet e shokëve ose sugjerimet. Ku qendron problemi dhe si rregullohet?
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...