1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

problem me ekranin e nje Iphone

Tema tek 'iOS' e hapur nga dilaraa, 5 Maj 2016.

 1. dilaraa

  dilaraa Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje . Shoqja ime ka nje iphone i cili ka qene ne gjendje te mire deri tani . Por tani ju eshte zbardhu ekrani Kjo nuk paraqet problem ne te perdorur Por per disa arsye ajo deshiron ta ket serisht ndriqimin si e ka pas (shikimi i ores ne diell etj) a mund ta rregullon vet apo te serivisi nese po ateher si ? E zbardhura eshte mjaft e theksuar
  Ju faliminderit ....
   
 2. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,689
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mduket ne mobishop perdorin ni matreal qe e fusin mbi ekran dhe mbulohet zbardhimi i drites , nese jo at'her duhet me ju nrru ekrani komplet
   
 3. dilaraa

  dilaraa Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faliminderit shum per ndihmen
   

Shpërndaje faqen

Loading...