1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me E-mail Outlook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 16 Korrik 2014.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje te nderuar, kam nje problem me outlook me e-mail kur po pranoj e-mail attachmenta nuk po mi hap si pdf ose fajlla twordit ose excel nuk po mi hap po mi qet qe jan tkorruptun a tjeter imell po kom provu e kom pas Outlook 2007 e kom instalu 2010 prap njojtin problem , tani edhe kur po i boj foward , as tjeter kun spo ma hap se si me mi kurruptu outlook-u :(
   
 2. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  148
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cfare opsionesh ke vendosur tek e-maili per Outlook? Shikoji mire opsionet kur ke konfiguruar e-mailin ne outlook, pra a i ke dhene te drejta qe ngarkimet te njihen edhe ne outlook apo jo.
   
 3. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po mu mka funksionu gjith po vetem qe dy tri dit po ma bon ket problem kush po ma dergon attachment po e kurrpton nuk pe hap as direkt as me ja bo save as n'pc spe hap
   

Shpërndaje faqen

Loading...