1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem Me driverat para instalimit te windowsit

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Ethnic Albania, 21 Maj 2017.

 1. Ethnic Albania

  Ethnic Albania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  53
  pershendetje t gjitheve !
  kam pasur 1 problem me.pc ku humba t gjith driverat ...tn dua t instaloj windowsin nga fillimi por me kerkohen cd /dvd drivera ....

  duke kryer keto proceduar dicka nuk shkon me del 1 tabel tjte shkrim No new devices could be found.Make sure the driveer files are correcte and located on the driver installation media... a me ndihmin ndokush me gjet problemin ... sa me shpejt ju lutem
   

Shpërndaje faqen

Loading...