1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem me DirectX 9.0C

Tema tek 'Drivera' e hapur nga valdrin fetoshi, 2 Janar 2013.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Tung kam nje problem me DirectX 9.0C, ja si po e qet:

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kqyra me i downloadu me te rejat, mirepo nuk po muj me i gjet.

  Qka pom sugjeroni me bo, nket rast ?
   
 2. Gëzim

  Gëzim Anëtar i Njohur

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  58
  I nderuar beni update driverat e grafikes...!
   

Shpërndaje faqen

Loading...