1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Problem me blogger dhe me theme te bloggerit

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga albenischelsea, 11 Shkurt 2018.

 1. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prsh sod dashta mju tregu ni problem qe pom ndodh ne blogger domethon spo mi qet krejt postet po po ma qet veq nje post ne mes
  QE BLOGU KQYRNE EDHE JU
  https://crazytechtricks1.blogspot.com/
  QKA DUNA UNE ME RREGULLU NE THEME
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,171
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  113
  tek layots - blog posts kliko edit edhe numrin e postimeve e ke 3 bone sa po don ti me ti shfaq
   
 3. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  e provoj nashta bon
   

Shpërndaje faqen

Loading...