1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me akses account facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga sony24, 14 Nëntor 2020.

1. sony24

sony24 Anëtar

Postimet:
    32
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    Pershendetje, pasi bera clear cache browserit chrome kam problem me aksesn e llogarise time ne facebook. Bera disa tentativa per te vendos fjalekalim te ri nepermjet kontakteve te besuara , kodeve te adhura ne email dhe sms .
    Plotesoj te dhenat dhe ne fund me thote :
    You can't use this feature at the moment
    We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More

2. Alkeo

Alkeo Anëtar i Njohur

Postimet:
    722
    Pëlqimet:
    262
    Pikë nga trofetë:
    93
    sic duket je duke bere shum share like apo ku ta di un dhe kur ben shum per nje kohe te shkurter quhet spam dhe tani duhet te presesh pak kohe besoj per 1-3 dit rregullohet me ka ndodh dhe mua kjo mepare

sony24 pëlqen postimin.
  3. sony24

sony24 Anëtar

Postimet:
    32
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    U be nje jave por akoma nuk aksesoj dot. keni ndonje ide si mund ta rikuperoj .

4. M.L

M.L Anëtar i Njohur

Postimet:
    813
    Pëlqimet:
    117
    Pikë nga trofetë:
    73
    Un muj me ta kthy llogarin te kushton
    me kontakto

5. sony24

sony24 Anëtar

Postimet:
    32
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    Nqs e poston ketu rrugen ndihmon edhe anetare te tjere te forumit. Une e kam llogari personale jo per biznes.

Poshnjari pëlqen postimin.
  6. @science

@science Anëtar Aktiv

Postimet:
    173
    Pëlqimet:
    59
    Pikë nga trofetë:
    38
    sony24 pëlqen postimin.
  7. sony24

sony24 Anëtar

Postimet:
    32
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    po e kam plotesuar kete form edhe pse accountin nuk e kam disable. mesa po lexoj ne internet e kane edhe te tjere kete problem ,por jo ne shkalle te gjere aq sa te terheqe vemendjen e facebook.

Shpërndaje faqen

Loading...