1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Problem me akses account facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga sony24, 14 Nëntor 2020.

 1. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, pasi bera clear cache browserit chrome kam problem me aksesn e llogarise time ne facebook. Bera disa tentativa per te vendos fjalekalim te ri nepermjet kontakteve te besuara , kodeve te adhura ne email dhe sms .
  Plotesoj te dhenat dhe ne fund me thote :
  You can't use this feature at the moment
  We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  722
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
  sic duket je duke bere shum share like apo ku ta di un dhe kur ben shum per nje kohe te shkurter quhet spam dhe tani duhet te presesh pak kohe besoj per 1-3 dit rregullohet me ka ndodh dhe mua kjo mepare
   
  sony24 pëlqen postimin.
 3. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  U be nje jave por akoma nuk aksesoj dot. keni ndonje ide si mund ta rikuperoj .
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  813
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  73
  Un muj me ta kthy llogarin te kushton
  me kontakto
   
 5. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nqs e poston ketu rrugen ndihmon edhe anetare te tjere te forumit. Une e kam llogari personale jo per biznes.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  sony24 pëlqen postimin.
 7. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  po e kam plotesuar kete form edhe pse accountin nuk e kam disable. mesa po lexoj ne internet e kane edhe te tjere kete problem ,por jo ne shkalle te gjere aq sa te terheqe vemendjen e facebook.
   

Shpërndaje faqen

Loading...