1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem gjat ndezjes se pc

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga GunnerZh, 10 Korrik 2017.

 1. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje antar te forumit.
  Gjat ndezjes se pc po me shfaqet:
  reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key.
  Pc e kam windows 7
   
 2. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kqyr a ki ndonje floppy apo usb disk apo cd hiqe nga pc edhe provo, nese nuk kryn pun kqyr hard disdkun mos nuk e ka ngjit ose osht domtu
   
  GunnerZh pëlqen postimin.
 3. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Se pari shiko ne Bios a e ke me startu sistemi nga Hdd Boot?
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...