1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Problem] Cs Nuk Starton

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga immortal.boy, 13 Nëntor 2011.

 1. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje !
  Kam 1 problem me Cs Pasi e instaloj Normalishte provoj Te Futem ne Cs ne 1 Maps Kudo Edhe Sa te vazhdoje Loading sapo hapet per te klikuar OK Ngec Edhe Nuk Vazhdon Me tutje si ne foto [Perdor Windows 7 ] [​IMG]

  Do Ja kisha Dijt shume per nder nese dikush me ndihmon (Por nuk Dua ta formatoj )
   

Shpërndaje faqen

Loading...