1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Private numer & Call Recorder apps?

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga CybeRnotic, 27 Maj 2020.

 1. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  68
  Siq e kam cekur edhe ne titull, do ju isha falenderues nese do mi sygjeronit keto 2 aplikacione, per te zbuluar private numer qe therrasin si dhe per ti incizuar thirrjet... Kam provuar disa apps n'playstore po nuk me kan funksionuar. Eshte fjala per tel. Samsung. Do ju isha falenderues per çdo ndihme...
   
 2. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  347
  Pëlqimet:
  367
  Pikë nga trofetë:
  98
  Per Call recorder kerko ne google "call recorder modded apk" por fillimisht skanoi me ndonje antivirus. Ato falas jan shum vari teneqet.
  Per numrat privat nuk ekzisto asnje mundesi pervecse ti bllokosh ato.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per Call Recording Nese Perdor Android eki ncall munesh me bo record , kurse per numrat privat eshte e mundur , ketu ne kosov tek ne e kemi nese e blen pakon premium me mujore . edhe numrat qe thirrin me privat qe atyre qe vetem futin mbushje pre-paid atyre jau qet unkown kurse kta qe pagujn me mujore ja qet numrin edhe nese tka thirr me privat.
  gjith tmirat.
   
 4. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  edhe un pata kerkuar program per numrat privat pata kerkuar ose ta bllokojn ose ta nxjerrin numrin e atij telefoni
   
 5. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  68
  Qysh me ba recorde qashtu nese kishe mujt me ma shpjegu pak flm shume
   
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  343
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  43
  nese e ki telefonin android me versionin pie 9 ose android 10 , androidi vet e ka te integrum call recorderin e vet bile edhe vet shpesh e perdori , perndryshe ktu e ki ni video qysh duhet me aktivizu
   

Shpërndaje faqen

Loading...