1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prishtina timelapse - Urime festat e fundvitit

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga LeKy.=), 27 Dhjetor 2015.

?

A ju pelqen?

 1. Po

  2 vote(s)
  100.0%
 2. Jo

  0 vote(s)
  0.0%
 1. LeKy.=)

  LeKy.=) Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Keto me poshte e keni ni timelapse, shpresoj qe tju pelqej nuk kom shume pervoje me Premiere Pro keshtu qe i mirepres komentet,kritikat dhe sygjerimet e juaja !
   
  RexhepS, siimon, albert1 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  63
  Video mjaft e bukur.Me Go Pro e ke incizu apo?
   
 3. LeKy.=)

  LeKy.=) Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po me GoPro,diku diku edhe me Iphone 60 fps
   

Shpërndaje faqen

Loading...