1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Printimi i vlerave të textbox-ave ne c#

Tema tek 'Programim' e hapur nga SherifSheremetaj, 21 Maj 2017.

Tags:
 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  18
  Përshendetje ,
  si mundem qe ti printojë në leter ( jo PDF) vlerat e disa textbox-ave ne c#?

  Faleminderit !
   
 2. Papillon

  Papillon Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 3. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit e kam ndreq .
   

Shpërndaje faqen

Loading...