1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Printim i shpejt i fotografis Magic Vines

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga LirimPhotography, 13 Gusht 2017.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  deleted!!
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,599
  Pëlqimet:
  627
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ti djalosh qdo video qka e bon upload po e poston , po qka o ma e keqja po ti fshijn.
  Mos prit qe bon diqka prej views nga Kosova . Suksese .
   
 4. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  qysh muj me fitu pare o man ku muj me mor viewsa amerikan a ka naj forum sugjerom diqka me qet pun me vazhdu
   

Shpërndaje faqen

Loading...