1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Printeri nuk printon

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga uniku, 16 Nëntor 2016.

 1. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
  Printerin HP P1102 e kam te lidhur me lpt me ane te wi-fi por per momentin access pointi nuk funksionon dhe dua ta lidhe printerin direkt me lpt me fishe usb.
  Ka ndonjeri ide se si behet konfigurimi pasi printeri eshte konfigururar per te komunikuar me wi-fi.
  Faleminerit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...