1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Printer BROTHER 260 C

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Zeshkani200, 6 Maj 2020.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  360
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  A e kam ket printer bardh edhe color po i mungojn do ngjyra nuk me printon a ka munsi qe nuk printon per shkaka qe si ka tana gnjyrata
   
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  A te qet ndonje error gjat printimit . shembull kur nuk vendos leter nuk ja fillon .. Ose erore tjera .
   
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,689
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mund te jet qe eshte i dizajnuar qe te printoj vetem kur i ka te gjitha ngjyrat , pase se do printera nga brothers jan keshtu ,
  Por instalo aplikacionon e printerit dhe provo bej ndryshimet qe te funksionoj vetem bardh e zi ,
  Per me shum shiqo ketu ndoshta te ndihmon cka po them
  Code:
  https://support.brother.com/g/b/sp/faqend.aspx?c=gb&lang=en&prod=mfcj5625dw_eu&faqid=faq00002461_005
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...