1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Prime per cs go

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 11 Maj 2022.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  771
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qysh merret prime per cs go
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  803
  Pëlqimet:
  185
  Pikë nga trofetë:
  73
  para pak kohesh ka qene free qe duhet te arrije nje nivel te caktuar, ndersa tani duhet ta paguash qe ta marresh
   

Shpërndaje faqen

Loading...