1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantohuni me crypton Epirius

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Mr.Gh0$T, 14 Maj 2021.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje te gjitheve si jeni !
  Sot kam deshir qe te shperndaj me ju projektin qe kam ber dhe se shpejti do publikohet ne coinmarketcap dhe se shpejti dhe ne website te tjera :)

  Foto :
  https://ibb.co/8XV63VK

  Crypto-ja quhet Epirius (ERS) , deshiroj 10 bashkpuntor qe marrin vesh nga cryptot , nga mirembajta e websites etj etj !
  Pershembull :

  Njeri te merret me grupin ne Telegram dhe tjetri ne discord / twitter / reddit dhe tjetri te jet aktive ne website !


  PS: Dua dhe nje platform qe tble domain qe te uploadoj dizajnin por e dua qe domaini mos te hakohet! nese najkush njeh naj platform tmir per tbler hosting etj etj do i jem mirenjohes ! :D

  Cfar na duhet qe te hyjm ne Team ?
  Juve ju duhet vetem qe te dini mir anglishten dhe te jeni nje komunikues i mir per te punuar ne platform dhe ne rjete sociale!

  Me duhet dhe nje njeri qe krijon logo/icon te mira !
  ( Por jo te krijohet prej Picsart :p ) ! , sepse me duhet per iconin e cryptos

  Ju uroj nje dit te mbar !
   
  Last edited: 14 Maj 2021
  Change dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sa i perket domain dhe host besoj se @DardanDaci mund te te ndihmoje. Suksese me projektin.
   
  NANO dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faleminderit shum. :D
   
 4. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  per menaxhimin e rrjeteve sociale mke ktu
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ok! :)
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,104
  Pëlqimet:
  485
  Pikë nga trofetë:
  163
  sa do i paguash kto te team
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nk e di vlla ata do njoftohen pasi te publikohet monedha ! nuk e kam vendosur akoma!
   
 8. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  171
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38

  Me kontakto ti ofroj une falas pjesen tjeter qe te duhet
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faleminderit :D do ju kontaktoj pasi te publikohet monedha!
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 10. Anonymus Al

  Anonymus Al Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Logon e mar une persiper
   
 11. bstermasi1

  bstermasi1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Suksese!

  Punët e mira, marrin kohë!
   

Shpërndaje faqen

Loading...