1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi jam i ri ktu

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Leonard Ruci, 13 Janar 2018.

 1. Leonard Ruci

  Leonard Ruci Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje IT,

  Quhem Leonard Ruci
  nga Elbasani
  22 vjec
  Mir se ju gjej..
   
  Alkeo dhe KALI-ALB pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  342
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  38
  Welcome :)
   
  Leonard Ruci pëlqen postimin.
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  I know you :p //
   
  Leonard Ruci pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,862
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  Leonard Ruci pëlqen postimin.
 5. Leonard Ruci

  Leonard Ruci Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  And?! Who are You?! So
   
 6. Leonard Ruci

  Leonard Ruci Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mir se ju gjej
   
 7. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk me njeh ti .. nejse :p . Mire se na erdhe
   
 8. Leonard Ruci

  Leonard Ruci Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kush jw mer?!
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,386
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mire se ke ardhe kalo bukur ne IT
   
  Leonard Ruci pëlqen postimin.
 10. Leonard Ruci

  Leonard Ruci Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  mir se ju gjej faleminderit
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 11. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  342
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  38
  esht terrorist ai :p
   
 12. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  43
  Welcom in our community
   
  Leonard Ruci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...