1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi im në Itshqip!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Behemoth, 10 Korrik 2020.

 1. Behemoth

  Behemoth Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje, jam antare e re këtu në forum, jam marrur me punë ilegale, dhe tani kam vendosur të jem pjesë e forumit ITshqip.

  Emri im është Behemoth.
  Vendi Slovenia.
  Mosha 22
  Interesi gjithqka rreth informatikës.
   
  @science dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  450
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, shpresoj mos t'i shperndash këtu punët ilegale :D

  Kalofsh sa me mire! ;)
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,221
  Pëlqimet:
  739
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe.
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 5. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  580
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mire se erdhet
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mireserdhe ne forum !
   

Shpërndaje faqen

Loading...