1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantim ... Un jam Erti dhe kerkoj sa me shum informata per te punuar online

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Ertii, 29 Dhjetor 2019.

 1. Ertii

  Ertii Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje un jam Erti jam 23 vjec dhe arsyeja qe jam ne kete forum eshte sepse po kerkoj nje mundesi per te punuar online dhe per te nxjerre sadopak te ardhura per veten dhe familjen time pasi un jam i paralizuar nga kembet dhe nk kam mundesi per te kryer pune fizike ...
  Do jua dija shume per nder cdokujt qe do me sugjeroje ndonje mundesi per te punuar ....
  Urime Festat
   
  Sonila Mihali pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mirë se erdhe Erti.
  Fillimisht më vjen keq për rrethanat e tua.
  Më vjen mirë që po kërkon mundësira për të ndihmuar si familjen ashtu edhe veten duke bërë ato gjëra që mundesh.
  Tani sa për punën online duhet të kesh diçka parsysh, që nuk është aq e lehtë sa mendon, por që nuk është edhe aq e pamundur kur të hasësh vështirësitë e fillimit.
  Ne do mundohemi të bëjmë më të mirën për të të ndihmuar. Ji i lutur të hapësh tema të ndryshme në kategoritë përkatëse për pyetje, diskutime apo ndihma, nëse tema të tilla nuk janë hapur më parë.
  Respekte
   
  t4t1fati pëlqen postimin.
 3. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  185
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Erti po te jap nje sygjerim te vogel. Si fillim bej nje cv personale, cfar njohurish ke ne pc? Cfar gjuhe te huaj di? pastaj trego se cfar mund te ofrosh online, ka shume pune online duke filluar nga ato me te thjeshtat per te bere data input nga ne leter - online deri tek me te zorshmet.
  Mos u dorezo, cdo gje fillohet nga asgje! ;)
   
 4. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mire se erdhe Erti!

  Pike se pari, te pergezoj per motivimin per te nxjerre te ardhura per veten dhe familjaret! Te rekomandoj te mesosh ndonje program si Photoshop / After Effects ose nese ke goxha motivim ti futesh programimit dhe do te jem un i pari qe do te te gjej sado pun per ty!

  Do te harxhosh diku te 2-3muaj fillimisht per te arriti nje fare standarti fillestar, me pas te duhet vetem eksperience dhe pune[portofolio[ per te kapur projekte dhe kliente. Me thuaj kur te jesh ne ndonje faze dhe do te te ndihmoj une me sa te kem mundesi per projekte dhe kliente!

  Si te thashe dhe me pare, duhet te fokusohesh ne ndonje profil pune!
   
  @science pëlqen postimin.
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje Erti

  Shiko kete video dhe nese perkushtoesh do ta besh njeren nder 10 menyrat per te fituar para qe ka shpjeguar ky youtuber mjafton te kuptosh pak Anglisht
   
 6. Ertii

  Ertii Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Shum faleminderit vellezer qe u treguat te gatshem per te me ndihmuar e vleresoj shum cdo fjale nga ju
  Sa me shum ide te mar aq me shum mundesi shpresoj te kem
   
 7. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ka kohe qe dua tfilloj me programim, skam arrite ta gjej motivimin, veq ti dyqysh mdha shum motiv me kto fjal
   
 8. Ertii

  Ertii Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Eh ca me ber o vlla kshu e ka jeta ...
  Duhet shum pune per te arrire dicka ..
  Un jam ne kerkim per te filluar po nk e kam gjwt akoma menyren te filloj te fitoj sadopak por shpresoj ta gjej duke kerkur edhe me shume
   
  Kujto pëlqen postimin.
 9. Blunivers

  Blunivers Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Erti Pershendetje, E vlersoj deshiren tuaj per te punuar dhe gjithashtu ndimuar familjen dhe me kushtet qe ke, "qe sduhet te mposhtesh asnjer, dhe ben mire qe je optimist".
  Te lutem me kontakto, Une do te ofroj nje pune dhe do t jap nje rroge minimale, gjithashtu do te ofroj server, host, domain, edhe cdo njohuri timen per te patur mundesi per te patur te ardhura,
   
  a'gordon, Florenc S., Poshnjari dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 10. Ertii

  Ertii Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Te kam kontaktuar ne pm
   
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...