1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prevent a worm by updating Remote Desktop Services (CVE-2019-0708)

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga ﴾.﴿, 14 Maj 2019.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,603
  Pëlqimet:
  1,112
  Pikë nga trofetë:
  243
  DardanDaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...