1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Preparing Automatic Repair

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga defrim, 5 Nëntor 2018.

 1. defrim

  defrim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Përshendetje të nderuar kam një Llaptop Acer Windows 10 , dhe nuk me starton Sistemi Operativ
  Kam bër repair, kam bër format, mirpo problemi me shfaqet dhe nuk me starton pasi i instaloj programet aplikative me shfaqet i njeti problem pasi me shfaqet ne ekranin tim "Restart" to restart you PC, Which can sometimes fix the problem.
  Nese ka dikush që me ndihmon si ta menjanoj ket problem.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
  Last edited: 5 Nëntor 2018
  defrim pëlqen postimin.
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  43
  Arsyeja e dyte mund te jete bootable media si cd,dvd,usb nuk i ka fajlet ne rregull.Duhet ta provoh me nje media tjeter.
   
 4. defrim

  defrim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kam provu me cd tjeter mirpo prap i njeti problem
   

Shpërndaje faqen

Loading...