1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Pregatitje per test te matures

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Artani12, 4 Janar 2016.

 1. Artani12

  Artani12 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Paqe.A kish pas mundesi dikush qe e ka perfundu shkollen e mesme ma konkretisht drejtimin gjuhesor ku mundem me gjet material online ose me naj fotokopje te testeve te meparshme flm .
   

Shpërndaje faqen

Loading...