1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pranimi i Webit ne Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga genni, 20 Gusht 2019.

 1. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje

  Desha te di saktesisht disa nga kriteret qe kerkohen nga Adsense per mu pranu webi,
  P.SH Sa duhet te jet i vjeter, sa vizitor, sa poste??
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk ka lidhje vjetrsia , postime ti kesh me shum se 10, te postosh tema qe politikave te adsens i pershtatet,postimet ti besh me te gjata dhe te pakten 1 foto upload mbrenda postit, ti rregullosh paragrafet, ska dicka tjetr dhe te pranon.
   
  genni pëlqen postimin.
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  210
  Pikë nga trofetë:
  73
  Harrove dhe trafikun :)
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ska lidhje trafiku, mua me ka pranu me domain qe skam pas trafik
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  210
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tka pranu pa trafik koheve te fundit? Interesante
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  83
  para 1 muaji, pra me rregullin e ri
   
 7. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  prsh edhe une e kam ni problem kam me shume se 10 posime trafike dej diku po smund me i vendos google ads diqka spo mi qet tek faqja.. krejt i bej ato spo dalin
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Mos ke instaluar ndonje adblock?
  Ose nuk te eshte miratuar faqja.
   
 9. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  aty e qet qe eshte prnauar faqja perderisa e mar codin ..per adsense , dhe adblock se dij .. kjo ku mund ta shoh ?
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Kodin mund ta marresh gjithsesi, nuk do te thote qe duhet te jete aprovuar detyrimisht.
   
  bofy pëlqen postimin.
 11. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  aham , mendova se eshte e aprovume , gjithsesi faliminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...