1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PPL advertising qka eshte ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga albani99, 7 Janar 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  342
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  53
  A keni punuar me PPL advertising ?
  Kam degjuar disa kompani/website online dating e perdorin kete metode .
  Isha i interesuar edhe une ta perdori ne websiten tim online dating !
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  815
  Pëlqimet:
  518
  Pikë nga trofetë:
  173

Shpërndaje faqen

Loading...