1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje POWERPOINT 10 pa pages

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga M.L, 16 Shtator 2023.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  996
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje,

  A di dikush ku muj me gjejt POWERPOINT 10 per windows pa pages
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  i kujt office pack eshte?

  i office 2010?
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  996
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  jo jo po du me gjejt se me duhet per fakultet prandaj
  se 2007 e kam po pak e vjeter
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  atehere installo office 2019/2021 dhe e ke POWERPOINT
  PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...