1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Port forward per server te lojes RUST (STEAM)

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga erik18, 28 Korrik 2018.

 1. erik18

  erik18 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Peshendjeteje djema , jam tu i shiku te gjitha mundesite per port forward per server ne lojen rust , kam provu ne 4 router te ndryshem por prap nuk funksionon dhe kan nevoj per pak ndihme
   

Shpërndaje faqen

Loading...