1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Popads.net withdraw problem

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga valdrinferati, 3 Dhjetor 2019.

 1. valdrinferati

  valdrinferati Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A mundet mem tregu naj kush pse spom bon me bo withdraw ne paypal popads.net


  Po ma qet status cancelled

  Edhe keto
  Due to technical problems on PayPal side, your recent withdrawal has been delayed. We apologize for the problem and we continue working with PayPal to resolve it as soon as possible. Please monitor our Twitter status page for more updates."
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,789
  Pëlqimet:
  191
  Pikë nga trofetë:
  93
  Sa pare je tu i bo withdraw , se me shuma t vogla mdoket spo i lshojn
   
  valdrinferati pëlqen postimin.
 3. valdrinferati

  valdrinferati Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  6.74 cent
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,789
  Pëlqimet:
  191
  Pikë nga trofetë:
  93
  At the moment Weekly Payments are available for publishers with verified websites having 10,000+ unique users daily. Please, share a screenshot of your statistics for the last 30 days with our Support Team for manual check.
  Per qato ki problem vllai prit boni bile 50
   
 5. valdrinferati

  valdrinferati Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nese i boj 50 euro muj pastaj mi terhek a
   
 6. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,588
  Pëlqimet:
  449
  Pikë nga trofetë:
  178
  aj e ka llafin per popads.net jo propellerads.net
   
  bofy pëlqen postimin.
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,789
  Pëlqimet:
  191
  Pikë nga trofetë:
  93
  kta spagujn hic bile mdoket
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,778
  Pëlqimet:
  532
  Pikë nga trofetë:
  293
  Po ato vetem per komisione nuk të dalin mo :p
   
 9. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,588
  Pëlqimet:
  449
  Pikë nga trofetë:
  178
  pagujn. madje mir jo keq .. Dhe komisjon nuk mbajn hic nqs e bon kerkes per withdraw 5$ (5$ esht minimum) tvin n`paypal 5$ fiks
   
 10. valdrinferati

  valdrinferati Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nuk bon 6 me i dergu apo si ti bon 5 mundesh
   
 11. valdrinferati

  valdrinferati Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A eshte problemi te popads apo paypal
   
 12. valdrinferati

  valdrinferati Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Une fitoj 20 euro nditje vetem shumen qe kom bo withdraw 6.74
   
 13. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,588
  Pëlqimet:
  449
  Pikë nga trofetë:
  178
  bon me bo withdraw edhe 6.74, un skam pas naj her probleme me withdraw! i vetmi rast kur ma kan bo cancel ishte kur dergova pare ke 1 paypal new dhe ma bon cancel sepse paypali i'm zbonte u dasht me verifiku se smujsha me pranu pare
   
 14. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  143
  Ma dergo paypalin ne pm ti qoj un $7 dhe mbylle ket mhb :D
   
  sjamketu, JetmirKs dhe getrich pëlqejnë postimin.
 15. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mu me ka pas ndodh nji problem per withdraw por duhet te kontaktosh me customer service te paypal sepse ato po ta bllakoj me shum mundesi thjeshte duhet ti tregosh situaten dhe ata ta aprovojn njoftohesh me email mesa mbaj mend dhe pastaj e ben prap withdraw dhe funksionon tamam
   

Shpërndaje faqen

Loading...