1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje popads .net a eshte i besueshem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 14 Janar 2018.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  a eshte popads .net nje advertise i besueshem apo eshte fake?
   
 2. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  I Vertet eshte
   
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  nji shokut tm nuk po i kalojn disa dollar ne paypal ja nxjerr canceled
   
 4. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qysh fiton ktu?
   
 5. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  815
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  73
  Rregjistrohesh dhe e integron kodin ne website.

  Dhe rreklamat jane popups jo si ne google adsense.

  Ndoshta nuk ka perdorur organik traffic.

  Nese nuk ka bere asgje mund te kontaktoje supportin dhe ti pyet.
   
 6. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  133
  PopAds - ne kete muj e kaloj pagesen e 100 qe e marr prej saj .

  Eshte 100 % i besueshem ..
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 7. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  kontaktova dhe me than na nxjerr kete "Receiver's address is in a non-receivable country or a PayPal zero country" nderko qe un e kam papy palin 100% rregullt dhe bej shum tranksasione sepse bej blerje ne ebay
   
 8. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  133
  Me qfar kartele e ke te verifikuar edhe a je nga Kosova ?

  Nje teme me nje forum lidhur me problemin tuaj me nje shqiptar .

  https://www.neobux.com/forum/?/9/490204/cashout-succesful-but-not-in-my-paypal/0/4773241/
   
 9. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
 10. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  133
  Problemi esht te kartela , tkisha preferu me naj bank tjeter me lidh .
   
 11. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  281
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  53
  popads.net eshte 100% i besueshem e perdor nga viti 2014 dhe skam pas asnjeher problem me pagesen.
   

Shpërndaje faqen

Loading...