1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pom Duhet ni dizajner per Online Shop ne Gjermani

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga armend.durmishi, 12 Korrik 2018.

 1. armend.durmishi

  armend.durmishi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pom Duhet ni dizajner per Online Shop ne Gjermani, per marketing me fb ads,ad words,flyer,karta e gjdo sene qe duhet per shop kur ka interes kontakt edhe mujna me bisedu [email protected]
   
 2. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. Rimi Allmuça

  Rimi Allmuça Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...